Firma OKULUX funkcjonuje od 1993 roku.

Gabinet OKU-LUXGabinet okulistyczny OKULUX powstał na warszawskim Ursynowie w 2004 roku. W tym czasie udało się pomóc wielu osobom zarówno w mniejszych, jak i tych bardziej poważnych problemach związanych ze wzrokiem.

Tym, co wyróżnia nas na tle innych gabinetów, to indywidualne podejście do korekcji wad wzroku. Specjalizujemy się w kontroli krótkowzroczności (hamowanie narastania wady u dzieci i młodzieży), ortokorekcji, soczewkach kontaktowych korygujących wysoki astygmatyzm oraz soczewkach korygujących stożek rogówki. W naszym gabinecie wykonujemy okulary bazując na optyce znanych i cenionych producentów soczewek okularowych takich jak Hoya, Rodenstock czy Zeiss. Posiadamy wysokiej jakości oprawy okularowe zgodne z obowiązującymi trendami w modzie. Mottem gabinetu jest: OCZY NAJWYŻSZA WARTOŚĆ, dlatego polecamy produkty tylko najwyższej jakości.

Gabinet Okulux, to przede wszystkim ludzie tu pracujący. Oprócz wieloletniego doświadczenia i profesjonalizmu, pracownicy wnoszą zaangażowanie i pasję, która jest szczególnie istotna w obszarach związanych ze zdrowiem i medycyną.

Do góry